czwartek, 31 marca 2011

Radio Rejestracja

Wydają płyty, koncertują... Teraz postanowili zawojować Internet. Na specjalnym kanale Radia Gra będzie można posłuchać ich ostatniego koncertowego albumu. Z komentarzami muzyków.

- Zagraliśmy ten koncert tak jak zwykle. Dopiero później okazało się, że został zarejestrowany. I może właśnie dlatego ta płyta tak dobrze brzmi. Nie spinaliśmy się, aby dobrze wypaść - mówią zgodnie wokalista Grzegorz "Gelo" Sakerski oraz perkusista Tomasz Siatka. Materiał powstał 8 października 2009 roku w toruńskim pubie "Pamela". W Rejestracji grało wówczas jeszcze dwóch gitarzystów, a więc brzmienie jest nieco inne, trochę bogatsze.

Fot. Rafał "Gaweł" Gawlik
Radiowa premiera płyty "Live HRPP" wiąże się z uruchomieniem na portalu www.gra.fm specjalnych kanałów tematycznych. Jeden z nich od niedzieli zostanie poświęcony wyłącznie koncertowej płycie Rejestracji. Internauci, którzy zdecydują się na niego przełączyć będą mieli szansę posłuchać w sieci nie tylko wszystkich utworów z tego albumu, ale również komentarzy muzyków do każdej z piosenek. - Tak będzie prawdopodobnie na okrągło przez około dwa tygodnie. Później nasze komentarze znikną z sieci. Pozostanie tylko muzyka - mówią.
Wśród 17 utworów, które zabrzmią odnajdziemy takie punkowe przeboje jak: "Kontrola", "Wariat", czy "Zaśpiewajmy poległym żołnierzom". - Bez tych utworów nie może obejść się żaden nasz koncert. Dlaczego? Publiczność zaczyna śpiewać i po prostu musimy je zagrać - mówi Tomasz Siatka. - A najlepsze, że czasami oni znają nasze teksty lepiej od nas. 

Recenzja albumu Rejestracji ---> TUTAJ


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...